جمعیت هلال احمر استان فارس

 

ورود به سامانه آموزش تخصصی

  

  اطلاعیه ها  
دانلود فایل کتاب سلام بر ابراهیم
قدردانی جناب آقای مددی از همکاران
پیام تسلیت به جناب آقای تجلی (معاون محترم امور جوانان جمعیت هلال احمر فارس) 97/06/10
پیام تسلیت به جناب آقای مددی (همکار محترم بازنشسته شعبه شیراز) 97/06/10
پیام تسلیت به سرکار خانم جاماسب (همکار محترم جمعیت استان) 97/06/04
آرشیو
    تاریخ انتشار: 1396/10/02 09:27:14   شرح خبر  
آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر فارس / فعالیت شبانه روزی 218 نیروی امدادی و پیش بینی روزانه 109 دستگاه خودرو عملیاتی در طول طرح
 آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر فارس / فعالیت شبانه روزی 218 نیروی امدادی و پیش بینی روزانه 109 دستگاه خودرو عملیاتی در طول طرح

 آغاز طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر فارس / فعالیت شبانه روزی 218 نیروی امدادی و پیش بینی روزانه 109 دستگاه خودرو عملیاتی در طول طرح

 

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس از آغاز طرح امداد زمستانه این جمعیت از 20 آذر ماه جاری خبرداد و گفت: 218 نیروی امدادی به صورت شبانه روزی در پایگاه ها و پست های بین شهری ثابت، سیار و موقت با طرح همکاری خواهند داشت و روزانه 109 دستگاه خودرو عملیاتی برای این منظور پیش بینی شده است.  

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ قدرت اله جمالی در تشریح طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت استان گفت: این طرح از 20 آذر ماه جاری آغاز شده است و تا 20 اسفند ماه ادامه دارد.

جمالی با اشاره به همکاری شبانه روزی 218 نیروی امدادی جمعیت هلال احمر فارس در طول مدت زمان اجرای طرح زمستانه اظهار کرد: در طول طرح، در مجموع روزانه 109 دستگاه خودرو عملیاتی و همچنین یک فروند بالگرد امدادی به عنوان لجستیک پیش بینی شده است.

وی در همین زمینه از برگزاری دوره بازآموزی ویژه 500 نفر از نجاتگران متخصص در سوانح جاده ای و امداد کوهستان خبر داد و افزود: در طرح امداد زمستانه امسال دو پایگاه امداد و نجات بین شهری سیار در محورهای آباده خرمبید و فسا شیراز و چهار پست موقت امداد کوهستان در شهرستان های استهبان، فیروزآباد، جهرم و مرودشت راه اندازی شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس اضافه کرد: 25 پایگاه امداد و نجات بین شهری ثابت و 7 پایگاه امداد و نجات کوهستان نیز برای اجرای طرح امداد زمستانه بهینه سازی خواهد شد.

جمالی در خصوص دیگر مراکز و پایگاه های امدادی پیش بینی شده در طرح امسال یادآور شد: یک پایگاه امداد هوایی، 25 کشیک امداد و نجات در شعب شهرستانی، یک مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استانی، 4 مرکز واکنش سریع در شهرستان های شیراز، مرودشت، کازرون و داراب و همچنین یک پایگاه تیپ آنست (مرکز آموزش و نگهداری سگ های تجسس)، برای طرح امداد زمستانه امسال لحاظ شده است.

وی در ادامه از تجهیز و به روز رسانی انبار امدادی مرکز استان، دو انبار منطقه ای در لارستان و فیروزآباد و 24 انبار امدادی در سطح شعب استان فارس در راستای طرح امداد زمستانه خبر داد.

این گزارش می افزاید: معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس امسال در راستای آمادگی در مواجهه با حوادث و ارتقاء دانش و مهارت نیروهای عملیاتی، تمرین های اسکان و تغذیه اضطراری را در مناطق پنجگانه استان و با مشارکت تمامی دستگاه های عضو کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی در شهرستان های آباده، فیروزآباد، کازرون، داراب و لارستان و با حضور شعب معین برگزار نمود.

 

 

 

  

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای خرامه با حضور استاندار فارس و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان حضور استاندار و مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس در مراسم افتتاحیه نمایشگاه جشنواره خدمت افتتاح پایگاه امداد و نجات بین شهری ستاره دالین  با حضور استاندار فارس و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سفر نوروزی معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و مدیرعامل و معاونین جمعیت فارس به شهرستان کازرون (بازدید از پایگاه امداد ونجات بین شهری دشت ارژن- شیراز ) - ‏‎دوم فروردين ٩٧ سفر نوروزی معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و مدیرعامل و معاونین جمعیت فارس به شهرستان های فسا ، استهبان و نی ریز (بازدید از پست موقت  امداد ونجات بین شهری صیف آباد شیراز ) - ‏‎یکم فروردين ٩٧
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396