جمعیت هلال احمر استان فارس

 

    تاریخ انتشار: 1397/07/02 13:37:38   شرح خبر  
سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان منصوب شد
سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان منصوب شد

 

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان منصوب شد

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان فارس با صدور حکمی، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان فارس؛ محمد غلامی با حکم مدیر عامل جمعیت به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سپیدان انتخاب شد.

بنابر این گزارش در حکم فیض اله جعفری خطاب به محمد غلامی آمده است:

« نظر به تعهد،‌ تدين و تجارب مفيد و ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ، به عنوان "سرپرست جمعيت هلال احمر شهرستان سپیدان " منصوب مي شويد.

از جنابعالي انتظار دارم ضمن رعايت قوانين و مقررات و بهره گيري از ظرفيت هاي موجود و تعامل با معاونين محترم استان،‌ تمام سعي ،‌ تجربه، توان علمي و اجرايي خويش را در راستاي توسعه كيفي و كمي ارائه خدمات آن جمعيت به كارگيريد. مزيد توفيقات شما را از درگاه احديت مسئلت دارم.»

 

گفتنی است در این مراسم معاونین منابع انسانی و پشتیبانی، آموزش و پژوهش و رئیس گزینش جمعیت فارس و همچنین فرماندار و مقامات شهرستانی نیز حضور داشتند.

 

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396