جمعیت هلال احمر استان فارس

 

    تاریخ انتشار: 1397/07/07 08:47:47   شرح خبر  
انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم به عنوان مدیر نمونه شهرستانی
انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم به عنوان مدیر نمونه شهرستانی

 

انتخاب رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم به عنوان مدیر نمونه شهرستانی

در هفته دولت، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم به عنوان مدیر نمونه شهرستانی انتخاب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ در مراسمی که به مناسبت هفته دولت در فرمانداری شهرستان رستم برگزار شد، فرماندار این شهرستان از محسن امیری رئیس جمعیت هلال احمر رستم تقدیر و وی را به عنوان مدیر نمونه شهرستانی معرفی نمود.

در متن تقدیر نامه فرماندار خطاب به رئیس جمعیت هلال احمر رستم آمده است:

«هفته دولت معطر به عطر خدمت و مزین بنام و یاد نیک شهیدان رجایی و باهنر اسوه و الگگوی خادمان صادق و بی ادعای نظام مقدس جمهوری اسلامی، مجال مناسبی است برای قدردانی از تلاش گران عرصه اجرایی کشور و کارکنان خدوم و زحمتکش دولت که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه، روایتگر روزهای پرشور خدمتگزاری به مردم می باشند.

اینجانب ضمن تبریک ایام هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، بدینوسیله از جنابعالی بعنوان مدیر نمونه در سال 1397 به سبب اهتمام در خدمت رسانی به عموم شهروندان و احترام و اکرام به ارباب رجوع در نیل به پپیشرفت و اعتلای آن اداره تشکر و قدردانی نموده و امید است با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حضرت دوست و حفظ منافع عموم در ارائه خدمت به شهروندان همچون گذشته موید و منصور باشید و تمام تلاش خود را معطوف به حفظ شخصیت و جایگاه شهروندان نمایید.

سید ابوطالب حسینی

فرماندار شهرستان رستم»

 

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396