جمعیت هلال احمر استان فارس

 

    تاریخ انتشار: 1397/11/17 13:31:01   شرح خبر  
اطلاعیه در خصوص پرداخت اقساطی بیمه (ثالث و بدنه) خودرو پرسنل
اطلاعیه در خصوص پرداخت اقساطی بیمه (ثالث و بدنه)  خودرو پرسنل

اطلاعیه در خصوص پرداخت اقساطی بیمه (ثالث و بدنه)  خودرو پرسنل

به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند نظر به موافقت و قرارداد فی ما بین جمعیت هلال احمر استان با بیمه البرز در خصوص بیمه اقساطی (ثالث و بدنه) خودرو پرسنل با کسر از حقوق ، متقاضیان می توانند با دریافت معرفی از واحد رفاهی و مراجعه به نمایندگی بیمه البرز نسبت به صدور بیمه نامه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است به جهت تسهیل در دریافت خدمات از سوی کارکنان شعب شهرستانهای استان ، مراجعه به نمایندگان بیمه البرز در شهرستان ها در دستور کار قرار گرفته و در صورت تایید نهایی اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین در این بیمه علاوه بر تخفیفات قانونی بیمه مرکزی ، تخفیفات ویژه ای نیز از سوی بیمه البرز لحاظ گردیده است.

نحوه پرداخت حق بیمه:

ردیف

نوع بیمه

نحوه پرداخت

توضیحات

1

بدنه

10 قسط مساوی و متوالی ماهانه

به صورت کسر از حقوق

2

شخص ثالث

7 قسط که قسط اول معادل 25 درصد مبلغ حق بیمه و ما بقی طی 6 قست مساوی و متوالی ماهانه

به صورت کسر از حقوق

 

معاونت منابع انسانی و پشتیبانی

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396