جمعیت هلال احمر استان فارس

برای دریافت فایل محتوای آموزشی 

 از سایت خادم کلیک کنید

 

    تاریخ انتشار: 1398/01/31 16:06:52   شرح خبر  
در دیدار فرماندار کوار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس مطرح شد: راه اندازی شعبه شهرستان کوار با پذیرش و انجام تعهدات فرمانداری شهرستان دردستور کار قرار خواد گرفت.
در دیدار فرماندار کوار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس مطرح شد:  راه اندازی شعبه شهرستان کوار با پذیرش و انجام تعهدات فرمانداری شهرستان دردستور کار قرار خواد گرفت.

 

در دیدار فرماندار کوار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس مطرح شد:

راه اندازی شعبه شهرستان کوار با پذیرش و انجام تعهدات فرمانداری شهرستان دردستور کار قرار خواد گرفت

راه اندازی شعبه جمعیت هلال احمر شهرستان کوار با انجام و پذیرش تعهدات فرمانداری شهرستان و پس از گذراندن مراحل قانونی آن انجام خواهد پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار در دیدار با مدیرعامل این جمعیت با اشاره به موقعیت جغرافیایی و وجود محورهای مواصلاتی شهرستان کوار و لزوم امر امدادرسانی و آموزش امداد و کمک های اولیه در این شهرستان بر لزوم راه اندازی جمعیت هلال احمر در این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار شهرستان کوار ضمن قدردانی از همکاری و تلاش های جمعیت هلال احمر استان فارس در خصوص پوشش حوادث و آموزشی این شهرستان در سالهای گذشته گفت: کوار به عنوان یکی از شهرستان های مهاجرپذیر استان فارس و دارا بودن جمعیت شناور بالا و همچنین بروز رخدادهای طبیعی و غیرطبیعی در آن، نیازمند داشتن شعبه مستقل می باشد.

اشکان کاظمی در این دیدار از فعالیت های جمعیت هلال احمر استان فارس در حوادث سیل اخیر به ویژه امدادرسانی در سیل خوزستان تقدیر و تشکر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در این دیدار با بیان نحوه تاسیس شعب جدید در شهرستان ها اظهار کرد: راه اندازی شعبه جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان ها با انجام پذیرش تعهدات از سوی فرمانداری ، طی کردن مراحل اداری و تصویب از سوی شورای عالی این جمعیت صورت خواهد پذیرفت.

حسین درویشی در ادامه گفت: این جمعیت آمادگی کامل را دارد تا پس از پذیرش تعهدات از سوی فرمانداری و تصویب شورای عالی جمعیت ، نسبت به راه اندازی شعبه جمعیت هلال احمر در این شهرستان اقدام نماید.

 

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396