جمعیت هلال احمر استان فارس

 

    تاریخ انتشار: 1398/02/05 10:53:18   شرح خبر  
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) ؛ آیت الله سید علی اصغر دستغیب: هلال احمر در حوادث سیل اخیر همچون گذشته خوب درخشید / هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول مورد اطمینان مردم است/ حسین درویشی: راه اندازی پایگاه امدادی منطقه جنوب به عنوان یکی از اولویت های اصلی هلال احمر
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) ؛ آیت الله سید علی اصغر دستغیب: هلال احمر در حوادث سیل اخیر همچون گذشته خوب درخشید / هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول مورد اطمینان مردم است/ حسین درویشی: راه اندازی پایگاه امدادی منطقه جنوب به عنوان یکی از اولویت های اصلی هلال احمر

 

دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) و نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری

آیت الله سید علی اصغر دستغیب: هلال احمر در حوادث سیل اخیر همچون گذشته خوب درخشید / هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول مورد اطمینان مردم است/ حسین درویشی: راه اندازی پایگاه امدادی منطقه جنوب به عنوان یکی از اولویت های اصلی هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس با تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) دیدار و گزارش اقدامات صورت گرفته از خدمات هلال احمر در حوادث سیل استان های فارس، خوزستان و ایلام را ارائه کرد. آیت الله سید علی اصغر دستغیب: اعتماد عمومی مردم نسبت به هلال احمر ارزشمند است و این دستگاه در حوادث سیل اخیر خوب درخشید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ تولیت آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) با ابراز رضایت و تقدیر از خدمات صورت گرفته  جمعیت هلال احمر فارس در حوادث سیل اخیر بیان کرد: هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول در کنار دیگر دستگاه های خدمت رسان نظام مقدس جمهوری اسلامی ، در حوادث سیل اخیر با انجام فعالیت های امدادی در خط مقدم خدمت رسانی قرار گرفته است.

آیت الله سید علی اصغر دستغیب با اشاره به گستردگی حوادث و خدمات امدادی هلال احمر در این موارد ، افزود: نگاه همه طبقات مردم به این دستگاه به عنوان یک پشتوانه مهم و اساسی است که در حوادث پس از موهبت و عنایات پروردگار متعال یاری رسان همه اقشار جامعه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توسعه زیرساختی جمعیت هلال احمر در سطح استان فارس خاطر نشان کرد: این آستان ضمن حمایت از چنین اقدامات ضروری و ارزشمند در سطح استان فارس ، آمادگی خود را در جهت گسترش خدمات عام المنفعه اعلام می دارد.  

هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول مورد اطمینان مردم است

نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان جایگاه خدمت رسانی به مردم در تعالیم دینی و معارف اسلامی ، خدمت در هلال احمر را امری مقدس و عبادتی مهم دانست.

آیت الله سید علی اصغر دستغیب در این خصوص افزود: در حوادث مختلف و در زمانی که مردم احساس نیاز به یک مکان امن و حمایت دارند ، هلال احمر با ارائه خدمات امدادی-حمایتی خویش باعث ایجاد آرامش در میان مردم می شود که این امر موجب خشنودی و رضایت پروردگار متعال و ائمه معصومین می گردد.

وی با اشاره به حجم بالای کمک های مردمی جمع آوری شده از سوی هلال احمر در حوادث مختلف و سیل اخیر گفت: هلال احمر به عنوان یک نهاد مسئول مورد اطمینان مردم است و باید در جهت حفظ این سرمایه اجتماعی بکوشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس در این دیدار با تقدیر از حمایت های مجموعه آستان مقدس احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) از این جمعیت ، گزارش اقدامات صورت گرفته از خدمات این جمعیت را در حوادث سیل اخیر استان های فارس، خوزستان و لرستان را ارائه کرد.

حسین درویشی با تشریح برنامه های امدادی جمعیت هلال احمر فارس و نیازسنجی های کارشناسی انجام گرفته در خصوص نحوه پاسخگویی مناسب در حوادث مختلف توسط این دستگاه گفت: مجموعه جمعیت هلال احمر فارس با بررسی های کارشناسی انجام گرفته از ظرفیت ها و چالش های موجود خود اقدام به اولویت بندی نیازهای خود کرده است که در همین راستا ، راه اندازی پایگاه امدادی منطقه جنوب ، ساخت اردوگاه امدادی،فرهنگی و آموزشی و تکمیل ساختمان مرکزی این جمعیت را در دستور کار خود قرار داده است.

0
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396