جمعیت هلال احمر استان فارس

 

برای ورود به سایت جدید جمعیت هلال احمر فارس کلیک کنید

 

  مسابقات و آزمون های فرهنگی  
 
    تاریخ انتشار: 1399/07/13 13:19:01   شرح خبر  
سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اوز منصوب شد / دو دستگاه خودرو وانت و آمبولانس توسط خیرین به جمعیت اوز اهدا می شود
سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اوز منصوب شد / دو دستگاه خودرو وانت و آمبولانس توسط خیرین به جمعیت اوز اهدا می شود

 

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اوز منصوب شد / دو دستگاه خودرو وانت و آمبولانس توسط خیرین به جمعیت اوز اهدا می شود

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان فارس با صدور حکمی، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اوز را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر استان فارس؛ حمیدرضا رشیدی گل روئیه با حکم مدیر عامل جمعیت به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اوز انتخاب شد.

بنابر این گزارش در حکم حسین درویشی خطاب به حمیدرضا رشیدی گل روئیه آمده است:

« نظر به تعهد،‌ تدين و تجارب مفيد و ارزشمند جنابعالي، به موجب اين ابلاغ، به عنوان "سرپرست جمعيت هلال احمر شهرستان اوز" منصوب مي شويد.

از جنابعالي انتظار دارم ضمن رعايت قوانين و مقررات و بهره گيري از ظرفيت هاي موجود و تعامل با معاونين محترم استان،‌ تمام سعي ،‌ تجربه، توان علمي و اجرايي خويش را در راستاي توسعه كيفي و كمي ارائه خدمات آن جمعيت به كارگيريد. مزيد توفيقات شما را از درگاه احديت مسئلت دارم.»

گفتنی است این مراسم با حضور مدیر عامل و معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر فارس و همچنین فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران در ساختمان فرمانداری اوز برگزار و از اصغر شکاری در زمان تصدی ریاست شعبه اوز که  به درجه بازنشستگی نائل آمده است، تقدیر شد.

لازم به ذکر است در مراسم یاد شده، خیرین شهرستان اوز نسبت به تهیه و اهدای یک دستگاه خودرو وانت دو کابین و یک دستگاه آمبولانس جهت استفاده در جمعیت هلال احمر اوز قول مساعد دادند.

 

 

 

 

1
ارسال نظر  
پست الکترونیک:
نام:
متن:
 
 
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396