جمعیت هلال احمر استان فارس

 

برای ورود به سایت جدید جمعیت هلال احمر فارس کلیک کنید

 

  مسابقات و آزمون های فرهنگی  
 
  تخريب سد  

 

تخریب سد
طبق مستندات سدهای زیادی در کشور وجود دارد که در صورت تخریب و آسیب دیدن یک سوم از آنها خطر بزرگ جانی و مالی افراد را تهدید خواهد کرد . جریانات شدید می تواند در عرض چند دقیقه تا چند ساعت قسمت های بالای رودخانه سیلی ایجاد کند .
بعضی از این تخریب ها در مدت طولانی تری از چند روز تا چند هفته در اثر برخورد آوار و یا انباشته شدن برف های در حال ذوب رخ می دهد
اقدامات قبل از تخریب سد                            
·         اگر در کنار رودخانه زندگی می کنید و برایتان محرز شد که خطر بالقوه تخریب سد وجود دارد توجه کنید که آیا یک برنامه مقابله اضطراری در محل وجود دارد .(( برنامه مقابله اضطراری ،سندی رسمی است که شرایط وضعیت اضطراری سد را مشخص کرده وبرنامه های از پیش تعیین شده و اقدامات ویژه ای برای کاهش آسیب جانی و مالی دارد که با استفاده از آن می توان در مقابل مشکلات ناشی از تخریب سد از خود محافظت کرد.))
·         اگر تخریب سد قریب الوقوع است باید محل را فورا" ترک کرد ، قبل از هر چیز باید مسیر خروج را دانست و از ایمنی آن مطمئن شد . در کل برنامه ریزی تخلیه و ترک محل و انجام آن به خاطر ایمنی افراد بر عهده مقامات دولتی و مسئولین است . لذا همکاری لازم را با ایشان بعمل آورید .
اقدامات حین تخریب سد
·         این اقدامات شامل تمامی مواردی است که در خصوص سیل ارایه شده است
اقدامات بعد از تخریب سد
·         این اقدامات شامل تمامی مواردی است که در خصوص سیل ارایه شده است
  گزارش تصويري  
هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. هفتمین‌‌ دوره مسابقات آماده دادرسان جمعیت هلال احمر استان فارس با معرفی تیم های برتر در دو گروه پسران و دختران به کار خود پایان داد. آیین تجلیل از داوطلبان فعال در سیل فروردین ماه در جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد. حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396