جمعیت هلال احمر استان فارس

 جهت پرداخت وجه نقدی از طریق درگاه اینترنتی

برای کمک به حادثه دیدگان کلیک نمایید

  اطلاعیه ها  
پیام تسلیت به جناب آقای روحیان (همکار محترم واحد امداد و نجات جمعیت هلال احمر فارس) 01 / 02 / 1398
پیام تسلیت به سرکار خانم شهیادی (همکار محترم امور داوطلبان جمعیت هلال احمر فارس) 08 / 12 / 1397
پیام تسلیت به جناب آقای مسعود صنعتی (همکار محترم شعبه نی ریز) 05/ 12/ 1397
اطلاعیه در خصوص پرداخت اقساطی بیمه (ثالث و بدنه) خودرو پرسنل
پیام تسلیت به سرکار خانم منسوبی فرد (همکار محترم داروخانه جمعیت هلال احمر) 06/ 11/ 1397
آرشیو
  تخريب سد  

 

تخریب سد
طبق مستندات سدهای زیادی در کشور وجود دارد که در صورت تخریب و آسیب دیدن یک سوم از آنها خطر بزرگ جانی و مالی افراد را تهدید خواهد کرد . جریانات شدید می تواند در عرض چند دقیقه تا چند ساعت قسمت های بالای رودخانه سیلی ایجاد کند .
بعضی از این تخریب ها در مدت طولانی تری از چند روز تا چند هفته در اثر برخورد آوار و یا انباشته شدن برف های در حال ذوب رخ می دهد
اقدامات قبل از تخریب سد                            
·         اگر در کنار رودخانه زندگی می کنید و برایتان محرز شد که خطر بالقوه تخریب سد وجود دارد توجه کنید که آیا یک برنامه مقابله اضطراری در محل وجود دارد .(( برنامه مقابله اضطراری ،سندی رسمی است که شرایط وضعیت اضطراری سد را مشخص کرده وبرنامه های از پیش تعیین شده و اقدامات ویژه ای برای کاهش آسیب جانی و مالی دارد که با استفاده از آن می توان در مقابل مشکلات ناشی از تخریب سد از خود محافظت کرد.))
·         اگر تخریب سد قریب الوقوع است باید محل را فورا" ترک کرد ، قبل از هر چیز باید مسیر خروج را دانست و از ایمنی آن مطمئن شد . در کل برنامه ریزی تخلیه و ترک محل و انجام آن به خاطر ایمنی افراد بر عهده مقامات دولتی و مسئولین است . لذا همکاری لازم را با ایشان بعمل آورید .
اقدامات حین تخریب سد
·         این اقدامات شامل تمامی مواردی است که در خصوص سیل ارایه شده است
اقدامات بعد از تخریب سد
·         این اقدامات شامل تمامی مواردی است که در خصوص سیل ارایه شده است
  گزارش تصويري  
حضور امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر لامرد  در مانور دوسالانه طرح اضطراری اداره کل فرودگاه لامرد  سفر یک روزه رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان امداد و نجات به استان فارس جهت افتتاح ساختمان امدادشهری شهرستان ممسنی و پروژه مرکز آموزش تخصصی شعبه اقلید گزارش تصویری مانور منطقه ای تیم های بهداشت ودرمان اضطراری جمعیت هلال احمر استان فارس در شهرستان شنبه استان بوشهر مانور سه روزه بهداشت و درمان اضطراری در روستاهای سیف آباد و امیرسالار شهرستان جهرم  پایان مسابقات رباتیک استان فارس با معرفی تیم های برتر
کلیه حقوق این سایت متعلق به جمعیت هلال احمر استان فارس می باشد.© 1390-1396